Sohbet Siteleri ile ilgili Güvenilirlik

Sohbet Siteleri ile ilgili Güvenilirlik

BİRİNİN SOHBET ODALARINDA  IP ADRESİ ÜZERİNDEN SİZİ İZLEMESİ MÜMKÜN MÜ?

Sohbet Siteleri ile ilgili Güvenilirlik deneyiminizi harika kılmak için birçok harika özelliğe sahiptir. Dünya çapında milyonlarca kişi , yabancılarla sohbet ederken eğlenceli vakit geçirmek için  Güvenilir Sohbet Odaları ve Chat Siteleri  gibi diğer sohbet sitelerini dolduruyor . Ancak, herhangi web sitesinden kendi çıkarları için kullanıcılarıyla ilgili bilgileri çalan spam gönderenler ve bilgisayar korsanları vardır. Hain faaliyetlerinin belli belirsiz farkında olan kullanıcıların kafasında korkular ve endişeler var.

Takip Olanakları

Kullanıcılar, birinin IP’lerini sistem’den çalabileceğinden ve nerede olduklarını ve iletişim bilgilerini takip edebileceğinden korkuyor. Mobil Sohbet Odalarımızda  size asla adınız, yaşınız, adresiniz, yeriniz vb. gibi kişisel bilgilerinizi sorulmaz. Ancak , IP’niz aracılığıyla şehrinizi ve ülkenizi görebilir , ancak fiziksel konumunuzu bulamaz.

Kısacası, bir bilgisayar korsanı Şehrinizi ve Ülkenizi görebilir, bunun ötesinde hiçbir şey yapamaz. Ancak, bir yabancıyla sohbet ederken kimliğinizle ilgili özel bilgiler bırakırsanız, bilgisayar korsanlığı ve tacize açık hale gelebilirsiniz. Bilgisayar korsanları, sohbet edenler tarafından çevrimiçi olarak serbest bırakılan bilgileri aramaya devam etmektedir.

Sohbet Odaları Günlüğü Kayıt Altına Alınmaz

Popüler inanışa göre, sohbet odaları günlüğünüz de dahil olmak üzere açığa çıkan bilgileriniz silinmez. Bu, aslında, web sitesinde kaydedilmiştir. Şok olmayın! Bu, son zamanlarda güvenilir sohbet  hakkındaki algınıza göre her şeyin mükemmel olmadığı ortaya çıktı. Emniyetiniz ve güvenliğiniz sizin elinizde, sadece özel bilgilerinizi paylaşmak için sohbetlerinize dalmayın. Bu, sohbetinizi ve özel olarak paylaşılan bilgilerinizi bilgisayar korsanlığına karşı savunmasız hale getirir. İnsanların orijinal IP’nizi bulamamaları için  IP adresinizi bulmasını önlemek için bir VPN kullanın. Bunu ek bir koruma önlemi olarak yapabilirsiniz.

Yazılım geliştirmenin her gün yeni zirvelere ulaşma yolunda sistem güvenliği konusunda her şey olabilir. Teknolojinin IP adresinize dayanarak gerçek bir kimlik bulma konusunda çığır açtığını düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Sohbet odalarımızda yazılı sohbetler ve mobil sohbet yoluyla elde edilen IP adresiniz aracılığıyla sizi bir noktaya kadar izleyebilsek de, şu an için endişelenmenize gerek yok. Site Yönetimimiz tamamen Güvenilir insanlardan oluşmaktadır.

Emre 29
Cevap bırakın