Sohbet Odaları Sahtekarlıkları

Sohbet Odaları Sahtekarlıkları

Sohbet odalarındaki kalıcı sahteler

Sohbet odaları sahtekarlıkları hakkında: sohbet siteleri güvenli bir ortam olabilir, ancak çoğu zaman başka amaçlara sahip insanları cezbeder. Gençler, yetişkin sohbet odalarına girmek için yetişkin olarak poz verebilir, Yetişkinler, genç sohbet odalarına girmek için genç olarak poz verebilir. Her şeyden önce, internetten çektikleri resimleri orada profil resmi olarak kullanmak için kullanan insanlar olabilir. Ancak, internette bulunan herhangi bir sohbet odasını kullanırken her zaman sizin hakkınızda fikir sahibi olmanız önerilir.

Herhangi bir sohbet odalarını kullanırken güvenlik, ne olursa olsun her zaman bir endişe kaynağı olacaktır. Sohbet sitelerini ve diğer topluluk türlerini kullanan sahte kişileri belirlemenin birçok yolu vardır. Sahte profil kullanan ziyaretçi olmamasını sağlamak için bu konular üzerinde çok çalıştığımızı lütfen unutmayın.

Sohbet Odaları Sahtekarlarına Karşı Dikkatli olun.

Kesinlikle herkes bir web sitesinde profil oluşturabilir. Özel bir profil oluşturan ziyaretçilere karşı her zaman dikkatli olmalısınız. Özel profili olan biriyle konuşuyorsanız ve hiçbir arkadaşınızı paylaşmıyorsanız veya herhangi bir kişinin ilgi alanlarını göremiyorsanız. Temel olarak, oradaki fotoğraftan ve diğer küçük ayrıntılardan daha fazlasını göremiyorsanız. O zaman en iyisi sadece bir sohbet odalarındaki kişiyle sohbet etmek, ancak onu arkadaş listenize eklemek veya herhangi bir bilginizi paylaşmak gibi bunun ötesine geçmemek. Sohbetbizde.net bir engelleme sistemine sahiptir, bu özelliği web sitesinde kullanabilirsiniz.

Mobil sohbet odaları aklınıza gelebilecek her türden insanı kendine çeker. Örneğin, genç sohbet odaları  yalnızca gençler içindir. Bir tartışmaya başladığınızda aniden karşınıza çıkan herkese karşı gözlerinizi dört açın. Aptalca görünebilir ama sohbet odalarında sizi takip edebilecek ısrarcı insanlara dikkat etmelisiniz. Bu tür davranışlardan herhangi biri varsa, bunu her zaman bir personel üyesine bildirin.

 Şüpheli kişi sadece belirli ziyaretçilerle mi sohbet ediyor? Ziyaretçi sadece pop grubu hayranı olabilecek genç kızlarla sohbet ediyorsa, oradaki kişiye pop grubunun favori kişisini sormaya çalışın. Bunun nedeni, bazı insanların sahteleri çekebilmesidir. Size net bir cevap veremiyorlarsa, grubun gerçek bir hayranı olmadıkları açıktır. 

 

Emre 13
Cevap bırakın