Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Nur Sohbet

Nur Sohbet

Nur Sohbet Odalarında erkekler ve kadınlarla sohbet  etmek, tanışmak oldukça önemlidir. Özellikle günümüzde erkeklerin ve kadınların birbirlerini daha rahat ifade ettikleri sosyal medya ve diğer sohbet sitelerinin yaygınlaşması bireylerin daha özgür hale gelmesini sağlamıştır. Ancak bu durum İslami usullere dikkat eden bireylerin biraz sıkıntı yaşamasına neden olmuştur.

Yaşanan bu durumu çözmek için biz de kullanıcılarımıza Nur sohbet seçeneği sunarak chat alanında bir farklılığa imza attık. Bu sayede hem erkeklerin hem de kadınların hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hizmet vermeyi yeğledik. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde geniş bir kitlenin sitemizi ziyaret ettiğini de söyleyebiliriz.

Güvenilir Nur Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Platformları üzerinden sohbet etmek isteyen kişiler güvenilirlik noktasında oldukça hassas davranırlar. Sunucu yönetimi olarak kullanıcılarımızın gerekli hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak sohbet imkanı sağladığımız için kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşmıyor. Nur sohbet sitesinde kullanıcılardan kesinlikle kişisel bilgileri istenmiyor. Bu durumda bireylerin daha rahat bir şekilde sohbet etmelerine katkı sağlıyor.

Sohbet Sitesi Kurallarımız

İnsanların toplumda dikkat etmesi gereken bazı kurallar bulunduğu gibi internet üzerinden Global Sohbet  ederken de uymaları gereken bazı kurallar bulunuyor.

 

Küfürlü konuşmamak,

Hakaret etmemek, onur zedeleyici söz ve davranışlardan uzak durmak,

On sekiz yaşının altında olunmasına rağmen Nur sohbet sitesine giriş yapılmaması yer alıyor.

On sekiz yaşını doldurmayan kişilerin siteden kalıcı olarak uzaklaştırma işlemi de kısa sürede hayata geçiriliyor.

Bay ve Bayan Muhabbetleri

Site üzerinden erkekler ve kadınlar öncelikli olarak tanışma işlemini gerçekleştiriyorlar. Tanışmanın ardından çiftler birbirlerini daha iyi tanımak adına sevdikleri şeyleri, ilgi alanlarını birbirleri ile paylaşarak muhabbeti sürdürüyorlar. Kafa yapısı uyuşan bireyler aynı ilde ikamet ediyorlarsa buluşma seçeneğini değerlendirerek yollarına devam ediyorlar.

Site üzerinden erkekler ve kadınlardan radyo ve müzik hizmetinden de yararlanabilirler. Radyo desteği sayesinde bireyler diledikleri radyo kanalına giriş yaparak bir taraftan da sohbet etmeye imkanına sahiptirler. Özellikle dini konularda  muhabbet imkanı sunan sitemizde kullanıcılarımız kulağa hoş gelen müzikleri  dinleyebiliyorlar. Siz de kullanıcıların memnuniyetini alan sitemizi ziyaret edebilir ve sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Emre 111
Cevap bırakın